سؤالات متداول پرسیده شده

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

اسب سواری سرگرم کننده است؟

بله، اسب سواری می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. بسیاری از مردم به اسب سواری در تعطیلات معرفی می شوند، در حالی که سوار یک اسب دنباله آرام می شوند. در حالی که این بسیار سرگرم کننده است، شما خیلی بیشتر از یک مسافر نیستید. تبدیل شدن به یک سوار خوب، در حالی که سرگرم کننده، نیز کار زیادی است. هنگامی که مهارت های پایه را به اسب سواری تسلط دادید، فرصت های زیادی دارید. شما ممکن است تصمیم به بشکه نژاد، یا شکار زمینه، نشان دادن معادله یا انجام فاصله از سواری. دنیایی از امکانات وجود دارد. شما همچنین با افراد فوق العاده همراه اسب آشنا هستید. بسیاری از مردم عاشق اسبها میشوند، آنها آنها را بهعنوان یک دامپزشک، مربی، مربی، فروشنده یا سوارکار حرفه ای میپندارند. صنایع اسب در بسیاری از حرفه های مختلف وجود دارد. اما دلیل این است که اکثر مردم سوار می شوند چون سرگرم کننده است.

اسب سواری خطرناک است؟

برخی منابع معتقدند اسب سواری یکی از 10 فعالیت خطرناک است. این خطرناک تر از سواری های موتور سیکلت است و شما احتمال بیشتری برای صدمه زدن به اسب سواری نسبت به سایر ورزش ها دارید. یادگیری به خوبی سوار کردن و پوشیدن وسایل ایمنی مانند کلاه و چکمه های سواری می تواند به شما کمک کند تا به عنوان سواری خود را امن نگه دارید.

آیا اسب سواری سخت تر از سایر ورزش ها است؟

اسب سواری می تواند یک ورزش خطرناک تر از دیگران باشد. و یک تصور نادرست است که شما فقط نشسته اید و اجازه می دهید اسب انجام تمام کارها باشد. تعداد کمی از افراد غیر سواری درک تمام تلاش و ذهن را برای انجام کار به خوبی انجام می دهند تا بتوانند اسب متعادل و کنترل را حفظ کنند. نه تنها باید بدن خود را کنترل کنید، بلکه باید از اسب نیز استفاده کنید. سواران خوب سال ها طول می کشد تا توسعه یابند.

اسب سواری دشوار است؟

یادگیری رانندگی به خوبی به همان اندازه مشکل است که یادگیری هر نوع ورزش دیگر را به خوبی انجام دهد.

 

مربی اسب سواری در همه سنین یکی است؟

مربی اسب سواری باید به بچه ها و بزرگسالان در تمام سطوح و با هر توانایی اسب سواری را بیاموزد و صبور، اجتماعی و با مهارت های کافی باشد. در نتیجه باید بدانید که مربی هر سن برای این شاخه نیز متفاوت می باشد.

مربی مناسب اسب را از کجا بیابیم؟

برای انتخاب مربی اسب می توانید با مشاورین هپی پت در تماس باشید و در هر شهری که هستید با بهترین مربی های ممکن را بشناسید.

آیا پس از مدت زمان طولانی، دوباره سوار اسب سواری سخت است؟

برای خریدن اسب باید مسئولیت بزرگی را بر گردن بگیرید. اول از همه جایی مناسب برای نگهداری از او و بعد باید دنبال مربی خوب برای آموزش او باشید، زیرا اسب شما نیاز به تربیت دارد.

آیا آموزش به اسب کار سختی است؟

یادگیری رانندگی به خوبی به همان اندازه مشکل است که یادگیری هر نوع ورزش دیگر را به خوبی انجام دهد.

 

اسب سواری با دیدن کلیپ های یوتیوبی ممکن است؟

این کار امکان پذیر است ولی به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا صدمان زیادی ناشی از کلیپ های یوتیوب داشته ایم زیرا آموزشی که به صورت حضوری نباشد دقت کافی را به همراه ندارد.

آیا اسب سواری ورزش است؟

اسب سواری ورزش است. این کالری، عضلات را می سوزاند، نیاز به قدرت، تعادل و آگاهی بدن دارد. این می تواند یک ورزش هوازی باشد و نیاز به انعطاف پذیری دارد. حتی در پیاده روی، اسب سواری ورزش خوبی است، به همین دلیل است که سواری درمانی مناسب برای افرادی است که صندلی چرخدار دارند. اسب سواری اعتماد به نفس، استدلال، حافظه و مهارت های تحلیلی را برای تمرین ذهنی ایجاد می کند. سواران اسب سواری می توانند با انجام تمرین قدرت و انعطاف پذیری از اسب نیز بهتر شوند.

اسب سواری گران است؟

اسب سواری می تواند گران باشد، اما در دسترس نیست. راه های زیادی برای لذت بردن از سواری وجود دارد، بدون داشتن اسب . گرفتن درس، سوار کردن بر روی رشته های شخص، اجاره دادن و یا اجاره بخشی می تواند شما را در زین بدون هزینه در واقع داشتن اسب. البته اگر میخواهید بسیار رقابتی باشد، هزینه ها افزایش می یابد، به عنوان یک اسب گران قیمت تر، همراه با کامیون، تریلر و تمام وسایل. بسیاری از رقیبان رقابتی دارای حامیان مالی هستند که به هزینه های جبران کمک می کنند.

آیا اسب سواری بدن شما بد است؟

اگر به چیزهایی مانند مشکلات برگشت یا زانو مشغول هستید، بهتر است با دکتر یا فیزیوتراپیست مشورت کنید (اکثر آنها درباره اسب سواری کمی می دانند) و توصیه های آنها را در نظر بگیرید. مطالعه ای که در سال 1996 انجام شد، اشاره کرد که مشکلات روتاتور کاف، زانو، کمر و کمردرد در اغلب سواران بیشتر است.

از ما بپرسید …

آیا سوالی دارید؟